Mitmike kokkutulek 2017

 

Foto: Egon Ligi

Head mitmikepered!

Kuues üle-Eestiline mitmike kokkutulek tõi Tallinna loomaaeda rekordarvu peresid – 200.

Kokkutulekule saabuti juba aegsasti ja leiti kohe ka palju põnevat. Maadlusklubi Korrus3 matt ei jäänud hetkekski tühjaks, sest tublisid lapsi leidus palju. Soojenduseks tehti lastejoogat ning peale seda ammutati teadmisi Eesti Lastevanemate Liidu, Mürgistusteabekeskuse ja Suukooli koolitustel.

Sel aastal ootas kokkutulekul osalejaid ees ka Linea MammaBaby ja nende koostööpartnerite beebiala, mis leidis väikelastega perede seas suurt heakskiitu. Sel ajal, kui pisikesed said süüa ja ennast värskendada, said suuremad lapsed osalesid samal ajal erinevates töötubades.

Traditsioonilisel suurel ühispiknikul katsid osalejad uhke laua ning peale suure ühispildi tegemist maiustasid kuuma suveilma nautivad lapsed jäätisega. Tänu toredatele toetajate fortuunale ootas igat peret ees ka lisaüllatus.

Kokkutulekut hoidis sellel aastal ka ilmataat, kes päästis piksenooled valla alles peale ürituse lõppemist.

Suur-suur tänu kõikidele osalejatele, just teie muutsite taas selle päeva võrratuks! Korraldajate sügav kummardus, kniks ja kraaps lähevad ka kõikidele vabatahtlikele ja toetajatele – aitäh, et aitasite seda päeva lastele imeliseks võluda!

Mitmike kokkutulek sündis kuus aastat tagasi Facebooki grupis Mitmikud, kus praeguseks liikmeid üle 1200. Kokkutulekut korraldavad kolm naist, kelle peredes kasvavad keskmisele mitmikeperele kohaselt kaksikud ja nende õed-vennad.

Mitmike kokkutulekut toetas ka Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Suur-suur tänu kõikidele, kes leidsid võimaluse toetada kokkutuleku toimumist ka Hooandja ühisrahastusplatvormis! Teie abiga saame kokkutulekust teha oodatud sündmuse!

 

Mitmike kokkutulek 2017 sõbrad ja toetajad: