Mitmike kokkutulek 2018

Head mitmikepered!

Nüüd on aeg kalender lahti lüüa ja kärmelt kirja panna, et seitsmes üle-Eestiline mitmike kokkutulek toimub 11. augustil 2018  kell 10.00-16.00 Eesti Vabaõhumuuseumis, Kerase platsil. Sündmusele prognoosime osalejaid 230 peret, kus kasvamas kaksikud, kolmikud ja nende õed-vennad. Sel aastal teeme tutvust teemadega, mis aitavad nii lastel kui suurtematel ellu jääda, sest meie saame hakkama!

Kokkutuleku päeva sisustab põnev programm (nt ellujäämisõpe, Hullude Professorite füüsikalabor, Korrus 3 treeningud, muusikatunnid, MTÜ Aga Mina väikelaste vigastuste ennetamine, Mürgistusteabekeskuse eluliselt oluline teave). Väiksemaid külastajaid ootab eelmisel aastal perede poolt hinnatud beebiala, kus saab puhata, mängida, toita ja mähkida. Lisaks toimub veel palju põnevat, näiteks suuremad lapsed saavad proovida mängida ajalugu EVM äppide abil.

Võtame taas vastu väljakutse mahutada kõik osalevad pered suurele ühispildile ning peame traditsioonilist ühispikniku. Registreerunud peresid ootab heade toetajate abil koostatud vahva kingikott ja loosimine.

Täpsem programm ja ajakava jõuavad peagi Sinuni. Kokkutuleku heade sõprade pidevalt täieneva nimekirja leiad siit lehelt.

Kas tundub põnev? Meie juba ootame!

Kas ka Sinu pere soovib vahvast päevast osa saada?

Mitmike kokkutulekul osalevate perede arv on viimaste aastatega hoogsalt kasvanud ja selleks, et sündmusele tulemine võimalikult kiireks ja mugavaks teha, on registreerumine sel aastal kaheastmeline:

  1. Täida registreerimisvorm SIIN
  2. Tasu mitmike kokkutulekul osalemise eest:
    • Kuhu: MTÜ Eesti Mitmikud LHV a/a EE297700771002516889. Selgitusse märgi „Mitmike kokkutuleku osalemistasu + nimi“ (NB! Palun märgi registreerumisel kasutatud täiskasvanu nimi!).
    • Kui palju? Osalemistasu on 18€/pere. Pere on 2 täiskasvanut ja täpselt nii palju lapsi, kui teie peres kasvab. Registreerimine tagab saabudes käepaela ja see omakorda osasaamise kõikidest tegevustest ning kingikoti.
    • Registreerimistasu ei tagastata.

Peale ülekande laekumist saadame teile registreerimist kinnitava meili.

NB! Registreerunute nimekirja arvestame vaid need pered, kes on täitnud registreerimisvormi JA tasunud osalemise eest. See on vajalik, et saaksime kokkutulekul osalejate arvu võimalikult täpselt teada ja seega sündmust parimal võimalikul viisil korraldada. Uuemat infot tasub piiluda ka FB lehelt Mitmike kokkutulek 2018.

Registreerumine on avatud kuni 6.08.2018! Viimase hetke otsustajatel on võimalik sündmuse pilet lunastada ka kohapeal, kuid sel juhul ei saa me Sulle garanteerida kinkekotti.

Kõik registreerunud pered saavad enne kokkutulekut meilile ka põhjaliku lisainfo.

Kokkutuleku infot võib julgelt jagada ka tuttavatele ja tulevastele mitmikeperedele!

Peatse kohtumiseni!

Kadri, Mirjam ja Kristiina

Mitmike kokkutulek 2018 korraldustiim

 Mitmike kokkutulek 2018 head sõbrad ja toetajad:

         

      

                   

 

       

   

          

         

         

           

    

 

 

Kas Sinu ettevõtte nimi on siit puudu?

Võta julgelt ühendust info@eestimitmikud.ee ja 514 7917!