Mitmike kokkutulek

Seitsmes mitmike kokkutulek toimub 11. augustil 2018 Tallinnas. 

Registreeru kokkutulekule SIIN

Mitmike kokkutulek 2017 

Foto: Egon Ligi

Kuues üle-Eestiline mitmike kokkutulek tõi Tallinna loomaaeda rekordarvu peresid – 200.

Kokkutulekule saabuti juba aegsasti ja leiti kohe ka palju põnevat. Maadlusklubi Korrus3 matt ei jäänud hetkekski tühjaks, sest tublisid lapsi leidus palju. Soojenduseks tehti lastejoogat ning peale seda ammutati teadmisi Eesti Lastevanemate Liidu, Mürgistusteabekeskuse ja Suukooli koolitustel.

Sel aastal ootas kokkutulekul osalejaid ees ka Linea MammaBaby ja nende koostööpartnerite beebiala, mis leidis väikelastega perede seas suurt heakskiitu. Sel ajal, kui pisikesed said süüa ja ennast värskendada, said suuremad lapsed osaleda erinevates töötubades.

Traditsioonilisel suurel ühispiknikul katsid osalejad uhke laua ning peale suure ühispildi tegemist maiustasid kuuma suveilma nautivad lapsed jäätisega. Tänu toredate toetajate fortuunale ootas igat peret ees ka lisaüllatus.

Kokkutulekut hoidis sellel aastal ka ilmataat, kes päästis piksenooled valla alles peale ürituse lõppemist.

Suur-suur tänu kõikidele osalejatele, just teie muutsite taas selle päeva võrratuks! Korraldajate sügav kummardus, kniks ja kraaps lähevad ka kõikidele vabatahtlikele ja toetajatele – aitäh, et aitasite seda päeva lastele imeliseks võluda!

Toredat päeva aitab meenutada fotograaf Egon Ligi GALERII.

Kuuenda mitmike kokkutuleku head sõbrad ja toetajad olid Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Korrus3, Linea MammaBaby, Premia, Balsnack, Suukool, Petrone Print, Egmont Estonia, Uneleja, Viking Line, Sound.ee, Sebamed, Salvest, Hipp, Maiasmokk, Pere ja Kodu, Eesti Tervishoiu Muuseum, Britton, Postimees, R-kiosk, TallinnCard, Babyshop, FKE, Apollo, Ahhaa, Nuku Teater, Sakk Disain, Little  Dutch, Byel, Nona, TFK, Photopoint, Saku Läte, MV Spordiklubi, Nordic Unicorn, FC Flora, Kaubad.ee, Amps, Matkasport, Vankriliisu.

Suur-suur tänu kõikidele, kes leidsid võimaluse toetada kokkutuleku toimumist ka Hooandja ühisrahastusplatvormis! Teie abiga saame kokkutulekust teha oodatud sündmuse!

 

 

Mitmike kokkutulek 2016

Viies üle-Eestiline mitmike kokkutulek toimus LaitseRallyPargis. Läbi vihmasaju saabusid liiklusalaseid teadmisi ammutama rekordilised 130 perekonda. Ei ole olemas nii halba ilma, mis takistaks kokkutulekule tulemist!

Kokkutuleku “ümmarguse” numbri puhul korraldasime heade toetajate abil suure loosimise ja iga osaleja sai ka rikkaliku kinkekoti, jätkasime ka parimate traditsioonidega ehk katsime ühise piknikulaua ning mahutasime end suurele grupipildile.

Foto: Villi Hunt Fotograafia

Viienda kokkutuleku head toetajad olid (tähestikulises järjekorras) A. Le Coq, Balsnack, Egmont Estonia, Harju Maavalitsus, Jooksuratas, Kalev, Karupoeg Puhh, Kiirprint, Linea Mamma Baby, Lottemaa, Maiasmokk, Minna Sahver, Nuku Teater, Photopoint, Eesti Politsei, Premia, Prindistuudio, Saku Läte, Salvest, Zoombook, Tere, Vaikus, Viking Line ja Wendre. 

Hindamatuks panuse prognoositust palju suuremaks kasvanud ürituse korraldamisesse andsid ka meie Hooandja projekti toetajad.

Mitmike kokkutulek 2015

Neljas üle-Eestiline mitmike kokkutulek tõi Haapsallu Iloni Imedemaad avastama üle poolesaja pere. Osalejad seiklesid muinasjutumaal, mis elab meis kõikides. Kõige kaugemad kaksikud jõudsid kohale Strasbourgist.

Foto: Sirli Aron Photograpy

Kokkutuleku toimumisele aitasid kaasa Premia, Tere ja Tridens.

Mitmike kokkutulek 2014

Kolmas kokkutulek keskendus liiklemisele ja seda said nii väikesed kui suured osalejad harjutada LaitseRallyPargis. Kokku said 40 peret üle Eesti.

Foto: Kadri Talva-Ots

Kokkutulekut toetas Saku Läte.

Mitmike kokkutulek 2013

Teine kokkutulek toimus juba tuttavas kohas Nurmenuku puhkekeskuses, kus lustisid 45 peret. Kokkutuleku teemaks oli “Üks nägu – kaks tegu” juhtimaks tähelepanu mitmikele kui eraldi isiksustele. Selleks aastaks olid juba traditsiooniks muutunud ka ühispiknik ja suure ühispildi tegemine.

 

Foto: Liisa Rosenberg

Kokkutulekut toetas Saku Läte.

Mitmike kokkutulek 2012

Esimene mitmike kokkutulek tõi Pärnumaale Nurmenuku puhkekeskusesse kokku 45 peret üle Eesti. Facebooki grupi Mitmikud liikmete suur tahe omavahel kohtuda ja tutvuda panid tugeva aluse toredale traditsioonile.

Foto: Helen-Mari Keller

Üritust toetasid Premia ja Kalev.