Mitmike kokkutulek

Mitmike kokkutulek 2017 registreerimine on lõppenud. 

Lähemat info kuuenda üle-Eestilise mitmike kokkutuleku kohta leiad SIIT.

Mitmike kokkutuleku traditsioon sai alguses kuus aastat tagasi, kui hakkajad kaksikute emad lõid Facebooki grupi Mitmikud. Grupi liikmed suhtlevad igapäevaselt mitmike kasvatamise seotud teemadel, jagades igapäevaseid praktikaid, nippe ja trikke. Selleks, et omavahel paremini tuttavaks saada ja suhtluskaaslastega lõpuks päris elus ka kohtuda, korraldati 2012. aastal esimene üle-Eestiline mitmike kokkutulek.

Tänaseks on kokkutulek korraldajate rõõmuks kasvanud osalejate arvult mitmekordseks, jõudes eelmisel aastal 130 pereni. Sel aastal on registreerunud mitmikeperede arv ületanud igasugused korraldajatepoolsed prognoosid, jõudes juba 240 pere künnisele.

12. augustil 2017 toimub mitmike kokkutulek juba kuuendat korda. Lapsi ja nende vanemaid ootab ees üks vahva ja meeldejääv päev: lastele pakutakse palju põnevaid tegevusi, vanematele harivaid töötubasid, lisaks toimuvad traditsioonilised ühispiknik ja ühispildistamine. Täpsem ajakava ja korralduslik info on saadetud kõikidele registreerunutele meilile ja ootame põnevusega kokkutulekut!  Vaata ka:  http://eestimitmikud.ee/index.php/mitmike-kokkutulek-2017-registreerimine/

Facebooki gruppi Mitmikud kuulumine ei ole kokkutulekul osalemise eeldus, üritusele on oodatud kõik mitmikepered.

Mitmike kokkutulekut on siiani korraldanud õhinapõhiselt kolm aktiivset naist, kel kodus kasvamas kaksikud ja nende õed-vennad. Soovime pakkuda järjest enamatele osalejatele informatiivset ja meeldejäävat päeva, kuid sellega kaasnevad kohustused, mida pelgalt silmade säraga kompenseerida ei saa. Seetõttu moodustasime 2017. aasta alguses ka MTÜ Eesti Mitmikud, mille üheks eesmärgiks on traditsioonilise mitmike kokkutuleku korraldamine.

Suur-suur tänu kõikidele, kes leidsid ka sel aastal võimaluse toetada kokkutuleku toimumist ka Hooandja ühisrahastusplatvormis! Teie abiga saame kokkutulekust teha oodatud sündmuse!

Mitmike kokkutulek 2016

Viies üle-Eestiline mitmike kokkutulek toimus LaitseRallyPargis. Läbi vihmasaju saabusid liiklusalaseid teadmisi ammutama rekordilised 130 perekonda. Ei ole olemas nii halba ilma, mis takistaks kokkutulekule tulemist!

Kokkutuleku “ümmarguse” numbri puhul korraldasime heade toetajate abil suure loosimise ja iga osaleja sai ka rikkaliku kinkekoti, jätkasime ka parimate traditsioonidega ehk katsime ühise piknikulaua ning mahutasime end suurele grupipildile.

Foto: Villi Hunt Fotograafia

Viienda kokkutuleku head toetajad olid (tähestikulises järjekorras) A. Le Coq, Balsnack, Egmont Estonia, Harju Maavalitsus, Jooksuratas, Kalev, Karupoeg Puhh, Kiirprint, Linea Mamma Baby, Lottemaa, Maiasmokk, Minna Sahver, Nuku Teater, Photopoint, Eesti Politsei, Premia, Prindistuudio, Saku Läte, Salvest, Zoombook, Tere, Vaikus, Viking Line ja Wendre. 

Hindamatuks panuse prognoositust palju suuremaks kasvanud ürituse korraldamisesse andsid ka meie Hooandja projekti toetajad.

Mitmike kokkutulek 2015

Neljas üle-Eestiline mitmike kokkutulek tõi Haapsallu Iloni Imedemaad avastama üle poolesaja pere. Osalejad seiklesid muinasjutumaal, mis elab meis kõikides. Kõige kaugemad kaksikud jõudsid kohale Strasbourgist.

Foto: Sirli Aron Photograpy

Kokkutuleku toimumisele aitasid kaasa Premia, Tere ja Tridens.

Mitmike kokkutulek 2014

Kolmas kokkutulek keskendus liiklemisele ja seda said nii väikesed kui suured osalejad harjutada LaitseRallyPargis. Kokku said 40 peret üle Eesti.

Foto: Kadri Talva-Ots

Kokkutulekut toetas Saku Läte.

Mitmike kokkutulek 2013

Teine kokkutulek toimus juba tuttavas kohas Nurmenuku puhkekeskuses, kus lustisid 45 peret. Kokkutuleku teemaks oli “Üks nägu – kaks tegu” juhtimaks tähelepanu mitmikele kui eraldi isiksustele. Selleks aastaks olid juba traditsiooniks muutunud ka ühispiknik ja suure ühispildi tegemine.

 

Foto: Liisa Rosenberg

Kokkutulekut toetas Saku Läte.

Mitmike kokkutulek 2012

Esimene mitmike kokkutulek tõi Pärnumaale Nurmenuku puhkekeskusesse kokku 45 peret üle Eesti. Facebooki grupi Mitmikud liikmete suur tahe omavahel kohtuda ja tutvuda panid tugeva aluse toredale traditsioonile.

Foto: Helen-Mari Keller

Üritust toetasid Premia ja Kalev.