Toetajate pakkumised

Mitmike kokkutulek 2017 head sõbrad ja toetajad jagavad siin lehel toredaid pakkumisi. Kliki ja vaata lähemalt!

Korrus3 maadlusklubi annab omalt poolt koostöös MTÜ-ga Toeta Eesti Maadlust igale Mitmiku kokkutulekul osalevale perele väärtusliku kinkekaardi, millega saab 2017-2018 hooajal tasuda maadlusklubi trennidega liitumisel. Kolmikutele on Korrus3-s treenimine tasuta. Lisaks olulised soodustused paljulapselistele peredele, 4 ja enama lapsega peredele, kes osalevad ka maadlusklubi tegevuses aktiivselt, on klubis lastele treenimine tasuta. Lisainfo www.korrus3.ee 53627351, Martin Plaser

 

Linea MammaBaby pakub kvaliteetseid ja looduslikke kehahooldustooteid, mis on sobilikud nii beebidele, kui täiskasvanutele. Toodete valikust leiab iga pereliige endale uue lemmiku. Praeguse hooaaja hitt-tooted on olnud SPF30 ja SPF50 ning putukatõrjevahend Kaktus. Läbi aegade ühed kõige populaarsemad tooted on aga vannivaht Kala ja lastele mõeldud dušigeel Väike Karu.

Tooteid on mugav osta e-poest www.lineashop.ee ja kasutades seal sooduskoodi MITMIKUD18 on tellimus ka 15% soodsam!

Mitmikute Kokkutulekul on võimalus tooteid osta koha pealt samuti 15% soodsamalt, kuid pakume üritusel ka ERISOODUSTUST: ostes vähemalt KAKS toodet on tooted täishinnast lausa 20% soodsamad! Lisaks on ürituse päeval eraldi allahindlusega mõned meie väga populaarsed tooted nagu mandliõli ja minitoodetekomplekt, mis annab mugava võimaluse lausa nelja erineva toote ära proovimiseks!

Vippa e-poes www.vippa.ee kehtib mitmikute peredele Vippa augusti lõpuni väga vahva pakkumine: Vippa tooted kaks ühe hinnaga. Tellimust tehes kirjuta märkustesse “Eesti mitmikud”.

 

Sebamed on apteegikosmeetika lastele ja täiskasvanutele, mille tooted on väljatöötatud koostöös naha – ja lastearstidega. Sobivad kasutamiseks ka väga tundliku naha korral.  Nahahooldusvahendite pH on 5,5 ehk siis sama , mis nahal ning seetõttu kaitsevad need naha loomulikku happelist kaitsebarjääri. Eriti oluline on see vastsündinute ja laste puhul, sest nende nahk on oluliselt õhem ja naha rasuproduktsioon on väiksem. Seega on eriti oluline kasutada nahahooldusvahendeid, millede pH on sarnane  naha omaga ning kindlasti vältida aluselisi aga isegi ka neutraalseid nahahooldusvahendeid. Kõik Sebamedi tooted on väljatöötatud ja toodetud Saksamaal. Saksamaa apteekides on saadaval juba enam kui 50 aastat ja Eesti apteekides üle 20 aasta.

Sooduskoodiga “eestimitmikud” on kõik Sebamedi tooted -15%.

Õuemängud, nagu nimigi ütleb, on kogu perele mõeldud mängud, mida on hõlbus mängida nii aias, mänguväljakul, rannas kui ka rahulikul kõrvaltänaval. Palju rõõmu lastele! Vaata lähemalt: www.ouemangud.ee.

Mulieres on loonud tootesarja teadlikule tarbijale, kelle jaoks on piisavalt head ainult läbinisti looduslikud valikud, mis kaitsevad nii inimesi kui ka looduskeskkonda. Ökopesugeelide seas on Mulierese lõhnastatud tooted erilised, jättes pesule ja puhastatud pindadele meeleolu loova delikaatse lõhnapuudutuse. Valida on “Fresh Citrus”, “Rose Garden” ja “Nordic Forest” (lõhn meestele) lõhnaseeriate vahel, kuid meie pesugeelid ja üldpuhastusvahendid on sadaval ka SENSITIVE ( “Pure Unscented” ehk lõhnatu) toodetena, mis sobivad allergikutele ja beebidele.

 

Babyshop.ee pakub ainult kvaliteetseid, mugavaid ning omanäolisi tooteid beebidele ja väikelastele. Meie peamine rõhk on Skandinaavia ja Eesti päritolu toodetel. Meil on suur valik riideid alates suurusest 44, samuti mitmikele mõeldud kärud Baby Joggerilt. Babyshopi kodus mürgeldavad kaks 1- aastast poissi, just seetõttu on mitmikele suunatud toodete leidmine/müümine meile eriti hingelähedane.
Koodiga MITMIKUD kehtivad www.babyshop.ee epoes täishinnaga toodetele alati 10% soodsamad hinnad!

Meie lugu

Mu vanem tütar sai eelmisel aastal emaks. Noorem tütar märkas, et vanemal õel on last imetades kogu aeg kõht paljas, kui ta särgi üles tõstab. Ta tellis õele internetist imetamiskleidi. Ja olgugi, et kleit oli trikotaažist, kiskus riie kortsu, kui tütar luku avas ja rinda andis. Sest horisontaalsuunaline imetamisavaus asus kleidil liiga kõrgel.

Vanem tütar leidis, et selle kleidiga on ikkagi mugavam imetada, kui varem. Ta tassis mulle hunniku särke, kleite ja pusasid ning palus mul õmmelda oma teistele riietele ka sarnase imetamisava ja luku. „Nojah!“ mõtlesin: „Ega siin ju midagi väga keerulist pole!“ ja olin nõus tütart abistama. Ja siis avastasin, et horisontaalsete peitlukkude panemine juba valmis riietele polegi lihtne, vaid tehnoloogiliselt üsna keeruline ja aeganõudev. Seepärast õmblesin tütre riietele vertikaalsed lukud. Kui mu tütar imetamiseks kohandatud riietega avalikus kohas last imetas, tulid paljud emad küsima, kust selliseid mugavaid riideid osta saab.

Siit sai alguse ka meie omadisainitud, käsitööna õmmeldud kleitide ja t-särkide sari. Oleme väike perefirma. Suurem osa kangast, mida kasutame, on kootud Eestis. Kleiti saab pikema aja vältel kasutada, kuna n-ö kaks ühes funktsioon võimaldab seda kanda nii beebide ootamise kui imetamise ajal. Kleidi avar one-size lõige annab vajalikku ruumi kõhubeebidele ja sulle sünnitusest taastumise ajaks. Lukkudega t-särgid on taljesse töödeldud ja neid saad meie kodulehel tellida vastavalt oma suurusele.

Kuidas imetamisriiete lukud töötavad?

            

Silmaterasid imetades ei pea sa särki üles ega kõhtu ja selga paljaks tõmbama, vaid piisab, kui veidi luku avad ja beebi pääseb mugavalt imema. Lukuga on hea imetamisava kõrgust reguleerida. Seepärast on ka avalikus kohas turvaline ja diskreetne imetada ning sa saad jätkata oma igapäevategevusi just seal, kus beebidega parasjagu olete.

Tutvu lähemalt lapse ootamise ja imetamise riietega e-poes www.riideait.ee ja facebookis Silmatera OÜ.

Pakkumine mitmikemadele on selline: osta e-poest riideait.ee kaks imetamiskleiti korraga ja saad 10 eurot hinnast alla. Palun mitmike emadel soodustuse saamiseks eelnevalt kirjutada info(at)riideait.ee või helistada.

Pille Vennikas

OÜ Silmatera

www.riideait.ee, info@riideait.ee

 

Viking Line pakub vahvat paketti Linnanmäki lõbustusparki!

https://www.vikingline.ee/laevareisid/kruiisid/tallinn-helsingi/paevakruiis-linnanmaele/

Hea teada

  • Linnanmäel on 9 tasuta atraktsiooni. Tasuta atraktsioonid suletakse 2 tundi enne pargi sulgemist.
  • Kohapeal müüakse atraktsioonidele ka eraldi pileteid.
  • Kui laps ei soovi tasulisi atraktsioone kasutada, ei pea talle ka käepaela ostma. Sel juhul palume broneeringu tegemiseks pöörduda meie broneerimiskeskusesse telefonil 1719.
  • Populaarne! Lastesaatjad pakuvad Linnanmäki külastajatele oma abi iga päev perioodil 04.06–12.08.2018. Lastesaatja võib last saata paaril atraktsioonil, kui tegelik saatja ise ei saa või ei soovi atraktsioonile minna.

+ Linnanmäki lõbustuspargis toimuvad vahvad lisaüritused (TASUTA).

Sündmused 2018

05.09–16.09 Õudustefestival iik!week

11.10–21.10 Linnanmäe valguskarneval ​