Toetajate pakkumised

Mitmike kokkutulek 2017 head sõbrad ja toetajad jagavad siin lehel toredaid pakkumisi. Kliki ja vaata lähemalt!

Korrus3 maadlusklubi annab omalt poolt koostöös MTÜ-ga Toeta Eesti Maadlust igale Mitmiku kokkutulekul osalevale perele väärtusliku kinkekaardi, millega saab 2017-2018 hooajal tasuda maadlusklubi trennidega liitumisel. Kolmikutele on Korrus3-s treenimine tasuta. Lisaks olulised soodustused paljulapselistele peredele, 4 ja enama lapsega peredele, kes osalevad ka maadlusklubi tegevuses aktiivselt, on klubis lastele treenimine tasuta. Lisainfo www.korrus3.ee 53627351, Martin Plaser

Korrus3-l on veel mõned kohad ka linnalaagris, mis toimub 17.-23. juulil. Soodus 4+ peredel on 50% laps, st kaksikud 2 ühe hinnaga ja kolmikud ühe hinnaga. Tegemist ÜKE (üldkehaline) ja vabaaja laagriga. Vaata lähemalt: 

 

 

Linea MammaBaby on Itaalia looduslike toodete sari, mis on keskendunud eelkõige beebide õrna naha eest hoolitsemisele, kuid sobib kasutamiseks kogu perele koos spetsiaalsete kehahooldustoodetega just täiskasvanutele. Kõik Linea MammaBaby tooted koosnevad looduslikest ekstraktidest, mis pärinevad orgaaniliselt kasvatatud taimedest. Tooted on dermatoloogiliselt testitud, värvainete, parabeenide, silikoonide ja sulfaatide vabad ning toodetud 100% Itaalias. Tootevalikust leiab suveks päiksekaitsevahendeid ja palju muud igapäevaseks hoolduseks vajalikku!

 

Sebamed on apteegikosmeetika lastele ja täiskasvanutele, mille tooted on väljatöötatud koostöös naha – ja lastearstidega. Sobivad kasutamiseks ka väga tundliku naha korral.  Nahahooldusvahendite pH on 5,5 ehk siis sama , mis nahal ning seetõttu kaitsevad need naha loomulikku happelist kaitsebarjääri. Eriti oluline on see vastsündinute ja laste puhul, sest nende nahk on oluliselt õhem ja naha rasuproduktsioon on väiksem. Seega on eriti oluline kasutada nahahooldusvahendeid, millede pH on sarnane  naha omaga ning kindlasti vältida aluselisi aga isegi ka neutraalseid nahahooldusvahendeid. Kõik Sebamedi tooted on väljatöötatud ja toodetud Saksamaal. Saksamaa apteekides on saadaval juba enam kui 50 aastat ja Eesti apteekides üle 20 aasta.

Sooduskoodiga “eestimitmikud” on kõik Sebamedi tooted -15%.

 

Little Dutch on Hollandi pereettevõte, mis pakub nii lastele kui vanematele toredaid tooteid.

 

Nona on kokkutuleku beebiala sõber.

 

TFK vankrid on viimase 10 aasta jooksul tõenäoliselt kõige populaarsemad kaksikute vankrid Eestis. Kuigi ka 10 aastat tagasi toodetud TFK Twinner Twist Duo vankrid sõidutavad endiselt, juba kolmandat ringi kaksikuid Eestimaa teedel ja radadel, on tegelikult iga paari aasta järel tutvustatud uusi ja edasiarendatud mudeleid. 2017.a. kollektsiooni kuuluvad TFK Twin Adventure ning TFK Twin Trail, mis mõlemad väärivad oma silmaga ülevaatamist. Õnneks on see nüüd väga lihtne, sest TFK esindus asub Tammsaare Ärikeskuses, Tallinnas, kus on kohapeal olemas nii kaksikute vankrite näidised kui ka reaalne laoseis.

Mis veel parem, märksõnaga/kupongikoodiga tfk2017mitmikud kehtib kuni 31.12.2017.a. -10% allahindlus kõikidele www.tfk.ee lehel olevatele normaalhinnaga toodetele. Tellimuse võib esitada nii kodulehe vahendusel kui ka otse esinduses. Kohaletoimetamine Eesti piires tasuta.

Vaata täpsemalt: www.tfk.ee

P.S. TFK valikust leiad ka ühe lapse vankreid ning TFK Trio Twist kolmikute vankri 🙂

 

Byel on loodud pisikestele lastele ja nende vanematele. Lühikese aja jooksul on Byel osutunud väga menukaks paljude toredate klientide silmis.  Interjöörisõbralikkusega sobivad Byel tooted pretensioonitult igasse koju. Meie tootevalikus on hällid, beebikiiged, väikelastekiiged, tavakiiged, ripptoolid.  Byel valmistab kõik oma pakutavad tooted vaid naturaalsetest materjalidest.

Kindlasti tasub vaadata peale kodulehe www.byel.eu ka www.facebook.com/byel.eu lehele. Kaksikutele pakub Byel eriti toredaid tandem kiikesid.

Toredat kiikumist!

BYEL OÜ

WWW.BYEL.EU

+372 57414131

 

Kokkutuleku päevaks leiab õues olemiseks kvaliteetset varustust Matkaspordist, alates vihmakeebist kuni kvaliteetse matkatooli ja istumisaluseni.

Tublidele lapsevanematele pakume võimalust parooliga “Mitmikud” soetada kvaliteetseid Julbo päikeseprille nii lastele kui täiskasvanutele 50% soodustusega ajavahemikus 11.-13. august meie Rocca Al Mare kauplusest. Loe lähemalt: http://matkasport.ee/blogi-laste-silmad-p2ikeseprillid-julbo

 

Telli Pere ja Kodu ja saad kingituseks raamatu! Pakkumine kehtib kuni 31.08.2017.

 

Babyshop.ee pakub ainult kvaliteetseid, mugavaid ning omanäolisi tooteid beebidele ja väikelastele. Meie peamine rõhk on Skandinaavia ja Eesti päritolu toodetel. Meil on suur valik riideid alates suurusest 44, samuti mitmikele mõeldud kärud Baby Joggerilt. Babyshopi kodus mürgeldavad kaks 1- aastast poissi, just seetõttu on mitmikele suunatud toodete leidmine/müümine meile eriti hingelähedane.
Koodiga MITMIKUD kehtivad www.babyshop.ee epoes täishinnaga toodetele alati 10% soodsamad hinnad!