Toetajate pakkumised

Mitmike kokkutulek 2017 head sõbrad ja toetajad jagavad siin lehel toredaid pakkumisi. Kliki ja vaata lähemalt!

Korrus3 maadlusklubi annab omalt poolt koostöös MTÜ-ga Toeta Eesti Maadlust igale Mitmiku kokkutulekul osalevale perele väärtusliku kinkekaardi, millega saab 2017-2018 hooajal tasuda maadlusklubi trennidega liitumisel. Kolmikutele on Korrus3-s treenimine tasuta. Lisaks olulised soodustused paljulapselistele peredele, 4 ja enama lapsega peredele, kes osalevad ka maadlusklubi tegevuses aktiivselt, on klubis lastele treenimine tasuta. Lisainfo www.korrus3.ee 53627351, Martin Plaser

 

Linea MammaBaby on Itaalia looduslike toodete sari, mis on keskendunud eelkõige beebide õrna naha eest hoolitsemisele, kuid sobib kasutamiseks kogu perele koos spetsiaalsete kehahooldustoodetega just täiskasvanutele. Kõik Linea MammaBaby tooted koosnevad looduslikest ekstraktidest, mis pärinevad orgaaniliselt kasvatatud taimedest. Tooted on dermatoloogiliselt testitud, värvainete, parabeenide, silikoonide ja sulfaatide vabad ning toodetud 100% Itaalias. Tootevalikust leiab suveks päiksekaitsevahendeid ja palju muud igapäevaseks hoolduseks vajalikku!

 

Sebamed on apteegikosmeetika lastele ja täiskasvanutele, mille tooted on väljatöötatud koostöös naha – ja lastearstidega. Sobivad kasutamiseks ka väga tundliku naha korral.  Nahahooldusvahendite pH on 5,5 ehk siis sama , mis nahal ning seetõttu kaitsevad need naha loomulikku happelist kaitsebarjääri. Eriti oluline on see vastsündinute ja laste puhul, sest nende nahk on oluliselt õhem ja naha rasuproduktsioon on väiksem. Seega on eriti oluline kasutada nahahooldusvahendeid, millede pH on sarnane  naha omaga ning kindlasti vältida aluselisi aga isegi ka neutraalseid nahahooldusvahendeid. Kõik Sebamedi tooted on väljatöötatud ja toodetud Saksamaal. Saksamaa apteekides on saadaval juba enam kui 50 aastat ja Eesti apteekides üle 20 aasta.

Sooduskoodiga “eestimitmikud” on kõik Sebamedi tooted -15%.

 

Mulieres on loonud tootesarja teadlikule tarbijale, kelle jaoks on piisavalt head ainult läbinisti looduslikud valikud, mis kaitsevad nii inimesi kui ka looduskeskkonda. Ökopesugeelide seas on Mulierese lõhnastatud tooted erilised, jättes pesule ja puhastatud pindadele meeleolu loova delikaatse lõhnapuudutuse. Valida on “Fresh Citrus”, “Rose Garden” ja “Nordic Forest” (lõhn meestele) lõhnaseeriate vahel, kuid meie pesugeelid ja üldpuhastusvahendid on sadaval ka SENSITIVE ( “Pure Unscented” ehk lõhnatu) toodetena, mis sobivad allergikutele ja beebidele.

 

Babyshop.ee pakub ainult kvaliteetseid, mugavaid ning omanäolisi tooteid beebidele ja väikelastele. Meie peamine rõhk on Skandinaavia ja Eesti päritolu toodetel. Meil on suur valik riideid alates suurusest 44, samuti mitmikele mõeldud kärud Baby Joggerilt. Babyshopi kodus mürgeldavad kaks 1- aastast poissi, just seetõttu on mitmikele suunatud toodete leidmine/müümine meile eriti hingelähedane.
Koodiga MITMIKUD kehtivad www.babyshop.ee epoes täishinnaga toodetele alati 10% soodsamad hinnad!