Toetajate pakkumised

Mitmike kokkutulek 2017 head sõbrad ja toetajad jagavad siin lehel toredaid pakkumisi. Kliki ja vaata lähemalt!

Korrus3 maadlusklubi annab omalt poolt koostöös MTÜ-ga Toeta Eesti Maadlust igale Mitmiku kokkutulekul osalevale perele väärtusliku kinkekaardi, millega saab 2017-2018 hooajal tasuda maadlusklubi trennidega liitumisel. Kolmikutele on Korrus3-s treenimine tasuta. Lisaks olulised soodustused paljulapselistele peredele, 4 ja enama lapsega peredele, kes osalevad ka maadlusklubi tegevuses aktiivselt, on klubis lastele treenimine tasuta. Lisainfo www.korrus3.ee 53627351, Martin Plaser.

Babyshop.ee pakub ainult kvaliteetseid, mugavaid ning omanäolisi tooteid beebidele ja väikelastele. Meie peamine rõhk on Skandinaavia ja Eesti päritolu toodetel. Meil on suur valik riideid alates suurusest 44, samuti mitmikele mõeldud kärud Baby Joggerilt. Babyshopi kodus mürgeldavad kaks 1- aastast poissi, just seetõttu on mitmikele suunatud toodete leidmine/müümine meile eriti hingelähedane.
Koodiga MITMIKUD kehtivad www.babyshop.ee epoes täishinnaga toodetele alati 10% soodsamad hinnad!

Tule ajakirja Pere ja Kodu tellijaks!

Pere ja Kodu on lugejate peredega koos kasvanud juba 25 aastat. Tellijana säästad poehinnast 34% ja Sind ootavad mitu korda aastas sooduspakkumised meie partneritelt.

Ajakiri sobib kaaslaseks alates beebiootuse ajast kuni laste jõudmiseni ülikooli-ikka, sest kirjutame pereelust läbi väga mitmekesise prisma. Iga kuu leiad lehekülgedelt põnevaid persoonilugusid, kasulikke psühholoogia teemasid, suhtenõu ning palju nippe ja kogemuslugusid.

Vaata lähemalt: https://www.lehed.ee/perejakodu-sober