Mitmike kokkutulek 2023

Kaksikud, kolmikud ja nelikud hullasid mitmike kokkutulekul

Möödunud laupäeval kihas Tallinna loomaaed kaksikutest, kolmikutest ja nelikutest, kes olid kogunenud 11. üle-eestilisele mitmike kokkutulekule. Kokku kogunes Rebasemäe piknikuplatsile 127 perekonda. 

“Siiras rõõm osalejate silmis on see, mis paneb meid sellist sündmust ikka ja jälle korraldama. See on koht, kus iga pere leiab endale alati vestluskaaslase, kellega kogemusi vahetada, on need siis julgustavad, muret või hoopis rõõmu jagavad,” jagas korraldustiimi emotsioone Kadri Talva-Ots. “Sel aastal said esmakordselt kogemusi vahetada ka Eesti erakordsed nelikute pered.”

Kokkutulekul osalejaid ootasid Rebasemäel põnevad tegevused, mille põhirõhk oli liikumisel ja perega ühise aja veetmisel. Suurele ühispildile mahutati üle 400 lapse ja nende vanemad, tänu headele koostööpartneritele toimus suur loosimine ning päeva teisel poolel said kõik soovijad kuulata loomaaias giidide huvitavaid jutte ning avastada uusi ja vanu lemmikuid. 

Mitmike kokkutulekut korraldavad õhinapõhiselt kolm naist, kelle peredes kasvamas kaksikud ja nende õed-vennad. 

Rohkem infot:
info@eestimitmikud.ee
+372 5147917

Mitmike kokkutulek 2023
Foto: Taavi Möller

Mitmike kokkutulekut korraldab MTÜ Eesti Mitmikud.


Aitäh kokkutuleku toetajatest mitmikepered: Katrin Malinin, Kerli Heinmets, Merian Sikov, Valentina Martinson, Evelin Ormus, Meriliis Volens, Helina Kamma, Aime Viks, Kerli Räisa, Aleksandra Kondratjeva, Lilian Kapp, Andra Luik, Helen Luks, Tea Tamm, Helina Hilimon, Ilona Sarapuu, Kärt Lai ja anonüümseks jääda soovinud sõbrad. #mitmikekokkutulek #mitmikekokkutulek2023 #mitmikud