Mitmike kokkutulek 2019

Foto: Matis Üprus

Kaheksandal üle-eestilisel Mitmike kokkutulekul lustisid 3. augustil Türi Elamuspargis 163 peret ehk üle 800 inimese, nii kaksikud, kolmikud, nelikud kui nende õed-vennad.  

Mitmike suve suurim seiklus toimus õhus ja maal, võrkudes ja batuutidel! Meisterdati ja mängiti, õpiti discgolfi ja maadeldi Korrus3-ga. Maanteeamet õpetas peresid turvaliselt autosse paigutama, Punane Rist õpetas end aitama ning Kaitseliidu Järva Maleva Noored Kotkad ja Naiskodukaitse jagasid eluks tarvilisi teadmisi, tutvuda sai nii nende soomuki kui Päästeameti masinatega. 

Kõige pisemaid osalejaid ootas taas mõnus beebiala, kus suuremad said Vaikuseminutitega meelerahu endasse tuua. Nobenäpud praktiseerisid @braidsbykatriin käe all patsipunumisekunsti. Väikeseid ja suuremaid loomasõpru paelusid Wile farmi alpakad.

Esmakordselt toimus suur mänguasjade vahetus, mis pakkus rõõmu paljudele lastele. 

Traditsioonid ei ole eiramiseks – tõestasime taas, et mahume kõik ühisele pildile, pidasime ühispiknikku ning lisaks sai iga pere soetada sooja lõunat.

Tänu meie toredatele toetajatele ootas igat pere kinkekott, lapsi värskendav üllatus ning fortuuna jagas lisaõnne.

Aitäh kõikidele osalejatele, vabatahtlikele ja toetajatele! Mitmike kokkutulek on meie kogukonna sündmus ja rõõm on näha, et see on nii paljudele inimestele oluline, ka ilmataat hoidis meid!

Mitmike kokkutulekut aitasid korraldada:

Embach Ehitus OÜ, Linea MammaBaby, Ahhaa, AmonaPearl OÜ, Balsnack, Digiabi, Eesti Energia, Kaitseliidu Järva Malev, Egmont Estonia, Eugesta, Fazer, Hipp, Kaubad.ee, Korrus3, Lastejaam, Maanteeamet, Minna Sahver, Mumm Perekeskus, Paide Linnameeskond, Pere ja Kodu, Postimees, Premia, Pro Shop, Punane Rist, Põltsamaa Felix, R-kiosk, Rõngu pagar, Saku läte, Salvest, Suukool, Tere, Treiel Auto, Türi Elamuspark, Uneleja, Vaikuseminutid, Viking Line, Õhtuleht Kirjastus, Wile farm ja Yummikommid (Bionoria).

Sel aastal me Hooandja projekti ei teinud, kuid kõikidel soovijatel oli võimalus omapoolne panus siiski anda. Aitäh teile – Marje Mänd, Silleriin Koovit, Velli Rajangu, Kadi Kukk, Helen Maasing, Marin Sepp, Egle Tänav, Aime Viks, Piret Naber, Laura Karuoja, Käthlin Rindberg, Ragne Rämmal-Orason, Annika Kivimägi, Aleksand Bibilašvili, Karine Andrjuskevitsjute, Katrin Malinin, Kristi Kõss, Tatjana Järv, Silja Särev, Kairit Kolsar, Annely Sääsk, Triin Märtsin, Eveli Ojamäe-Veider, Õnne Pillak, Hele Liiv-Tellmann, Signe Voolpriit, Katri Evardi, Kaia Aas, Helen Peedo, Lauri Koobas, Meriliis Volens, Daily Trippel, Heili Männilaan. Tänu teile saime kokku sündmuse toimumiseks vajaliku rahastuse!

 
Järgmiste kohtumisteni!
 
Kadri, Mirjam ja Kristiina
Mitmike kokkutulek 2019 korraldustiim
 

Mitmike kokkutulek 2019 sõbrad: