Mitmike kokkutulek

Mitmike kokkutulek 2019

Registreerimine suve suurimale seiklusele on nüüd avatud! Kaheksas üle-eestiline Mitmike kokkutulek ootab Sind 3. augustil Türi Elamuspargis ja vahvaid tegemisi jagub kogu perele!

Mis toimub? Sel aastal seikleme – õhus ja maal, võrkudes ja batuutidel! Saad meisterdada ja osaleda rahvalikes mängudes, tutvust teha discgolfiga ning osavuse proovile panna Korrus3-ga. Õpitubades praktiseerid Vaikuseminuteid, kontrollid teadmisi raudtee- ja liiklusohutuse vallas jpm. Külla tulevad ka Wile farmi alpakad.

Kõige pisemaid ootab Beebiala, kus puhata ja mängida.

Taas tunneme ühtsustunnet, mahutades kõik pered suurele ühispildile! Peame traditsioonilist ühispiknikku ning sel aastal saab soovi korral osta ka lõunasuppi. Sellega saad anda oma panuse mitmike kokkutuleku korraldusfondi.  

Kõiki registreerunud peresid ootab tänu Mitmike kokkutuleku headele sõpradele vahva kinkekott ja suures loosimises anname loomulikult võimaluse fortuunale.

Põnevaid tegevusi on veelgi lisandumas!

Esmakordselt korraldame ka mänguasjade vahetuse, kus ühe vana saab teise uueks sõbraks.

Täpsema programmi avaldame juulis.

REGISTREERIMISVORM

1.-28. juuli on osalustasu 20€, alates 29. juulist ja 3. augustil kohapeal 22€.

Hoia kätt pulsil: https://www.facebook.com/events/394873081333950/ ja www.eestimitmikud.ee.

PPS: Jaga infot kindlasti ka tuttavale mitmikeperele! 🙂

Sel aastal me sündmuse korraldamise toetuseks Hooandja projekti ei tee, kuid soovi korral saad teha ikka heateo ja toetada kaheksanda üle-eestilise Mitmike kokkutuleku toimumist, tehes meelepärases summas ülekande MTÜ Eesti Mitmikud LHV a/a EE297700771002516889 selgitusega “Mitmike kokkutuleku toetuseks”. Iga väike hea tegu aitab kaasa kogukonnale olulise sündmuse loomisele!

Parimate soovidega

Kadri, Mirjam ja Kristiina

Mitmike kokkutulek 2019 korraldustiim

Mitmike kokkutulek 2018

Foto: Merit Lehtsalu

Seitsmes mitmike kokkutulek tõi Eesti Vabaõhumuuseumisse sajad kaksikud ja kolmikud 146st perekonnast.

Säravas ja päikeselises päevas ootas saabuvaid peresid kuhjaga vahvaid tegevusi, taaskohtumisi ja uusi tutvusi. Sündmusel osalesid Eesti mitmikepered Narvast Saaremaani. Keskmises mitmikeperes kasvab kolm last ja tublid vanemad olid seega võtnud taas ette pika ja seiklusrikka teekonna, et kauaoodatud sündmusel osaleda.

Kõik suured ja väikesed said terve päeva vältel osa erinevatest ohutusalastest tegevustest – esmaabist ja mürgistusteabest kuni liiklusinfoni. Lapsed võtsid viimast nii jalgpalli jõukatsumises kui maadlusmatil, muusikatunnis ja paljudes teistes tegevustes. Kõige pisematele pakkus rahulikku ja toredat pesa beebiala.

Kõik pered mahtusid ka suurele ühispildile ning moodustati ka pikim mitmikevankrite rivi.

Esmakordselt oli avatud ka müügiala, kust leidis põnevaid tooteid.

Nii osalejad kui korraldajad jäid päevaga väga rahule. Oleme väga tänulikud kõikidele, kes mitmike kokkutuleku toimumisele on kaasa aidanud – nii vabatahtlikele kui meie toredatele toetajale!

Mitmike kokkutulekut korraldavad vabatahtlikud mitmikeemad, kelle peredes kasvamas kaksikud ja nende õed-vennad.

Mitmike kokkutuleku sõbrad ja toetajad olid Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Linea MammaBaby, Korrus3, Babyshop.ee, Sound OÜ, Viking Line, Hipp, Salvest, Britton, FC Flora, Liikluspolitsei, R-Kiosk, Pere ja Kodu, Postimees, Vippa, Fazer, Balsnack, Rõngu Pagar, MTÜ Aga Mina, Suukool, Uneleja, Karupoeg Puhh, AmonaPearl, Sebamed, Kaubad.ee, Saku Läte, Egmont Estonia, Mulieres, Little Dutch, Eesti Energia, Eugesta, Lore Stamps, Palmer’s, Õuemängud, Sakk Disain, Nuku Teater ja Villapai.

Suur ja siiras tänu kõikidele, kes leidsid võimaluse toetada Mitmike kokkutuleku toimumist ka meie Hooandja projektis!

Mitmike kokkutulek 2017 

Foto: Egon Ligi

Kuues üle-Eestiline mitmike kokkutulek tõi Tallinna loomaaeda rekordarvu peresid – 200.

Kokkutulekule saabuti juba aegsasti ja leiti kohe ka palju põnevat. Maadlusklubi Korrus3 matt ei jäänud hetkekski tühjaks, sest tublisid lapsi leidus palju. Soojenduseks tehti lastejoogat ning peale seda ammutati teadmisi Eesti Lastevanemate Liidu, Mürgistusteabekeskuse ja Suukooli koolitustel.

Sel aastal ootas kokkutulekul osalejaid ees ka Linea MammaBaby ja nende koostööpartnerite beebiala, mis leidis väikelastega perede seas suurt heakskiitu. Sel ajal, kui pisikesed said süüa ja ennast värskendada, said suuremad lapsed osaleda erinevates töötubades.

Traditsioonilisel suurel ühispiknikul katsid osalejad uhke laua ning peale suure ühispildi tegemist maiustasid kuuma suveilma nautivad lapsed jäätisega. Tänu toredate toetajate fortuunale ootas igat peret ees ka lisaüllatus.

Kokkutulekut hoidis sellel aastal ka ilmataat, kes päästis piksenooled valla alles peale ürituse lõppemist.

Suur-suur tänu kõikidele osalejatele, just teie muutsite taas selle päeva võrratuks! Korraldajate sügav kummardus, kniks ja kraaps lähevad ka kõikidele vabatahtlikele ja toetajatele – aitäh, et aitasite seda päeva lastele imeliseks võluda!

Toredat päeva aitab meenutada fotograaf Egon Ligi GALERII.

Kuuenda mitmike kokkutuleku head sõbrad ja toetajad olid Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Korrus3, Linea MammaBaby, Premia, Balsnack, Suukool, Petrone Print, Egmont Estonia, Uneleja, Viking Line, Sound.ee, Sebamed, Salvest, Hipp, Maiasmokk, Pere ja Kodu, Eesti Tervishoiu Muuseum, Britton, Postimees, R-kiosk, TallinnCard, Babyshop, FKE, Apollo, Ahhaa, Nuku Teater, Sakk Disain, Little  Dutch, Byel, Nona, TFK, Photopoint, Saku Läte, MV Spordiklubi, Nordic Unicorn, FC Flora, Kaubad.ee, Amps, Matkasport, Vankriliisu.

Suur-suur tänu kõikidele, kes leidsid võimaluse toetada kokkutuleku toimumist ka Hooandja ühisrahastusplatvormis! Teie abiga saame kokkutulekust teha oodatud sündmuse!

Mitmike kokkutulek 2016

Viies üle-Eestiline mitmike kokkutulek toimus LaitseRallyPargis. Läbi vihmasaju saabusid liiklusalaseid teadmisi ammutama rekordilised 130 perekonda. Ei ole olemas nii halba ilma, mis takistaks kokkutulekule tulemist!

Kokkutuleku “ümmarguse” numbri puhul korraldasime heade toetajate abil suure loosimise ja iga osaleja sai ka rikkaliku kinkekoti, jätkasime ka parimate traditsioonidega ehk katsime ühise piknikulaua ning mahutasime end suurele grupipildile.

Foto: Villi Hunt Fotograafia

Viienda kokkutuleku head toetajad olid (tähestikulises järjekorras) A. Le Coq, Balsnack, Egmont Estonia, Harju Maavalitsus, Jooksuratas, Kalev, Karupoeg Puhh, Kiirprint, Linea Mamma Baby, Lottemaa, Maiasmokk, Minna Sahver, Nuku Teater, Photopoint, Eesti Politsei, Premia, Prindistuudio, Saku Läte, Salvest, Zoombook, Tere, Vaikus, Viking Line ja Wendre. 

Hindamatuks panuse prognoositust palju suuremaks kasvanud ürituse korraldamisesse andsid ka meie Hooandja projekti toetajad.

Mitmike kokkutulek 2015

Neljas üle-Eestiline mitmike kokkutulek tõi Haapsallu Iloni Imedemaad avastama üle poolesaja pere. Osalejad seiklesid muinasjutumaal, mis elab meis kõikides. Kõige kaugemad kaksikud jõudsid kohale Strasbourgist.

Foto: Sirli Aron Photograpy

Kokkutuleku toimumisele aitasid kaasa Premia, Tere ja Tridens.

Mitmike kokkutulek 2014

Kolmas kokkutulek keskendus liiklemisele ja seda said nii väikesed kui suured osalejad harjutada LaitseRallyPargis. Kokku said 40 peret üle Eesti.

Foto: Kadri Talva-Ots

Kokkutulekut toetas Saku Läte.

Mitmike kokkutulek 2013

Teine kokkutulek toimus juba tuttavas kohas Nurmenuku puhkekeskuses, kus lustisid 45 peret. Kokkutuleku teemaks oli “Üks nägu – kaks tegu” juhtimaks tähelepanu mitmikele kui eraldi isiksustele. Selleks aastaks olid juba traditsiooniks muutunud ka ühispiknik ja suure ühispildi tegemine.

Foto: Liisa Rosenberg

Kokkutulekut toetas Saku Läte.

Mitmike kokkutulek 2012

Esimene mitmike kokkutulek tõi Pärnumaale Nurmenuku puhkekeskusesse kokku 45 peret üle Eesti. Facebooki grupi Mitmikud liikmete suur tahe omavahel kohtuda ja tutvuda panid tugeva aluse toredale traditsioonile.

Foto: Helen-Mari Keller

Üritust toetasid Premia ja Kalev.