Toetajate pakkumised

Mitmike kokkutuleku head sõbrad ja toetajad jagavad siin lehel toredaid pakkumisi. Kliki ja vaata lähemalt!

SA Hea Hoog töökeskustes valmistavad ilusat ja praktilist kästitööd psüühilise erivajadusega inimesed. Sobiva toote leiavad kõik – lastele autoistme kattest või mänguasjadest kuni lemmiklooma pesadeni. 

Kuni 15.08.2021 on koodiga MITMIKUD üle 30€ tellimustele tasuta transport. 

Tule külla: www.heahoog.ee 

 

Korrus3 maadlusklubi annab omalt poolt koostöös MTÜ-ga Toeta Eesti Maadlust igale Mitmiku kokkutulekul osalevale perele väärtusliku kinkekaardi, millega saab 2017-2018 hooajal tasuda maadlusklubi trennidega liitumisel. Kolmikutele on Korrus3-s treenimine tasuta. Lisaks olulised soodustused paljulapselistele peredele, 4 ja enama lapsega peredele, kes osalevad ka maadlusklubi tegevuses aktiivselt, on klubis lastele treenimine tasuta. Lisainfo www.korrus3.ee 53627351, Martin Plaser.

Babyshop.ee pakub ainult kvaliteetseid, mugavaid ning omanäolisi tooteid beebidele ja väikelastele. Meie peamine rõhk on Skandinaavia ja Eesti päritolu toodetel. Meil on suur valik riideid alates suurusest 44, samuti mitmikele mõeldud kärud Baby Joggerilt. Babyshopi kodus mürgeldavad kaks 1- aastast poissi, just seetõttu on mitmikele suunatud toodete leidmine/müümine meile eriti hingelähedane.
Koodiga MITMIKUD kehtivad www.babyshop.ee epoes täishinnaga toodetele alati 10% soodsamad hinnad!