Toetajate pakkumised

Mitmike kokkutuleku head sõbrad ja toetajad jagavad siin lehel toredaid pakkumisi. Kliki ja vaata lähemalt!

GoGoNano uuenduslikud ja keskkonnasõbralikud nanokaitse-ja puhastusvahendid muudavad puhastamise muretuks. Alates jalanõudest ja sõidukist kuni vannitoani, GoGoNano tooted pakuvad ülimat kaitset ja pikaajalist sära sinu väärtuslikele esemetele.
Vali GoGoNano puhastus- ja kaitsevahendid, et nautida kvaliteeti ning loodus- ja keskkonnasõbralikku kaitset kõikidel igapäevaselt kasutuses olevatel esemetel ja pindadel. GoGoNano on sinu usaldusväärne partner puhastuses!
Koodiga MITMIKUD2023 saad www.gogonano.com e-poes kõik vahendid ning tarvikud lausa -20% soodsamalt! Kood kehtib kuni 13.08.2023!

***

Head uudised kõikidele ristsõnasõpradele! Ripsik üllatab mitmikeperesid kokkutuleku loosikotis, kuid kui ainult fortuunale loota ei taha, siis on mitmikeperedele mõnus eripakkumine – Ripsiku saad tellida 6 kuuks vaid 8.50 eest!
Pakkumine kehtib kuni 01.10.2023, tellimislink.
***

Toredad raamatud ja vahvad ajakirjad teevad alati tuju heaks!

Kirjastus Egmont Estonia rõõmustab taas mitmikeperesid sooduskoodiga mitmikud, mis annab allahindlust www.egmont.ee e-poest 15% ja kehtib kuni 31.10.2023

***

Korrus3 maadlusklubis on kolmikutele on  treenimine tasuta. Lisaks olulised soodustused paljulapselistele peredele, 4 ja enama lapsega peredele, kes osalevad ka maadlusklubi tegevuses aktiivselt, on klubis lastele treenimine tasuta. Lisainfo www.korrus3.ee 53627351, Martin Plaser.

epoes täishinnaga toodetele alati 10% soodsamad hinnad!