Mitmike kokkutulek 2021

Mitmikud lustisid paduvihmast hoolimata

7. augustil kogunesid paduvihma ja tuult trotsides Kiviõli Seikluskeskuses 115 mitmikeperet – ikka selleks, et osa saada üheksandast üle-eestilisest Mitmike kokkutulekust. Ilmast hoolimata lustisid nii kaksikud, kolmikud, nelikud kui ka nende õed-vennad ja vanemad. 

Kolmikute ema Annika jagas muljeid: “Ilm küll vedas alt, aga üritus oli aus ja väga heas kohas. Lastel oli väga tore ja õhinal räägiti tänasest ka teistele. Ja oli ju ka põhjust, sest tegemist oli väga palju ja igale maitsele. Sügav kummardus.”

“See oli meie pere viies kokkutulek ja kui iga eelnev on olnud äge, siis alati järgnev on olnud veel vägevam. Kuidas te sellega nii sujuvalt hakkama saate on lihtsalt imeline,” kommenteeris kokkutulekut kaksikute ema Kersti. 

Vabatahtlikena sündmust korraldades oli meil ka siiralt hea meel kuulda ka läbimärja, vihmast tilkuva, äkitselt käest kinni haaranud säravate silmadega poisi ütlust “nii äge on!” ning suur tänutunne kõikide kokkutuleku sõprade ees, tänu kellele see sündmus taas toimus. 

Aitäh, et aitasite luua imelisi mälestusi! 🙂

Mitmike kokkutulek 2021 korraldustiim

Kadri Talva-Ots, Mirjam Treiel, Kristiina Haiba

Foto: Taavi Möller

Head sõbrad!

Registreerimine suve suurimale seiklusele on nüüd avatud! Mitmikepered, lööge kalender lahti ja pange värviliselt kirja 7. august, sest just siis toimub Mitmike kokkutulek järjekorranumbriga 9 ja pool! GPS-i koordinaadid tuleb seada Kiviõli Seikluskeskusesse, sest just seal ootab ees kahe aasta jagu rõõmu ja lusti!

Kiviõli Seikluskeskuses saavad imelise ja tegusa päeva veeta nii lapsed kui täiskasvanud, sest tegevust tuhamäe all, peal, õhus ja veel jagub terveks päevaks. 

Sel aastal jälgime valitsuse koroonauudiseid ja kokkutulek valmib ajas. Nii soovime pakkuda lisaks aktiivsele tegevusele ka rahulikumaid tegevusi ning pisikestele puhkeala. Traditsioonilise grupipildi teeme ka, kuigi väikese vimkaga. 

Ühispikniku asemel kutsume kõiki oma piknikutekki kaasa haarama ja mõnusalt aega veetma, kuid ühist lauda me sel aastal katta ei saa. Küll aga pakub kõikidele kosutavat kõhutäit kohapealne kohvik koos maitsva buffeega (kui laps soovib süüa 5 nuudlit, 3 friikartulit ja 1 tomativiilu, siis just selle eest kaalu järgi maksad). 

Kõiki osalejaid ootab saabumisel kinkekott ja meie suurde loosikotti on jõudnud juba esimesed üllatused meie headelt sõpradelt! 

PS: Kui tead kedagi, kes sooviks samuti mitmike kokkutuleku toimumisele õla alla panna või oma tooteid/teenuseid pakkuda, siis võtke julgelt ühendust info@eestimitmikud.ee või 5147917 (Kadri).

Kokkutulekul osalemiseks 

  • täida registreerimisvorm
  • maksa osalemistasu (maksekorralduse selgitusse palun märkida registreerimisel kasutatud nimi).
  • Kõiki kuni 01.08.2021 registreerunud ja osalustasu maksnud peresid ootab kokkutulekul personaalne kinkekott, hilisemaid registreerunuid standartne kinkekott.

Osalemistasu on sel aastal 40€/pere ning sündmuse perepääsmes sisaldub 2 täiskasvanut ja kõik oma pere lapsed. 

Hoia kätt pulsil: https://fb.me/e/d6LOMGAu6  ja www.eestimitmikud.ee

NB! Selga tasub kindlasti panna mugavad riided ja valmistuda suureks seikluseks! 

Hoiame teid uudiste ja infoga kursis ning tõttame nüüd imelist päeva ette valmistama! 🙂

NB! Kokkutulekule tule kindlasti tervena!

Parimat

Kadri, Mirjam ja Kristiina
Mitmike kokkutulek 2021 korraldustiim

Mitmike kokkutulek 2021 sõbrad: